Ekipa

Rok Govednik – vodja festivala in programa, rok.govednik@vizo.si

Paraskevi Karageorgu – produkcija, paraskevi.karageorgu@vizo.si

Daša Ložar – odnosi z javnostjo in promocija, dasa.lozar@vizo.si

Vladimir Perušič – koordinator festivala in filmskih diskov, vladimir.perusic@vizo.si

 

Prostovoljci:

Olja Simčič (fotografiranje, družabna omrežja)

Ivana Hren (fotografiranje, družabna omrežja)

Iris Silič (asistent vodje festivala)

Jure Gende (hospitality)

Jasmina Kovačič (prevajanje)

Tina Bašić (prevajanje)

Urša Strle (prevajanje)

 

Koordinatorica Mad About Film seminarja:

Debora Porenta

 

Mentorji in predavatelji Mad About Film seminarja:

Nina Cvar

Rok Govednik

Tina Poglajen

Nace Zavrl

 

Mentorji filmske vzgoje:

Matic Majcen

Nina Cvar

Tina Poglajen

Pia Nikolič

Jan Nalesnik

Maša Ogrizek

Hana Repše

Ema Lukan

Maruša Ivančič

Rok Govednik

 

Mentorji delavnic:

Urška Djukić

Maša Žmitek Prošič

Maša Ogrizek

Maruša Štibelj

Lučka Berlot

 

Prevodi filmov:

Daša Cerar

Denis Debevec

Maja Lovrenov

Janina Kos

Neža Vilhelm

Neja Križan Žagar

Vesna Videnovič

Jasmina Žgank

 

Prevod kataloga v angleščino in lektura:

Prevajalska zadruga Soglasnik

 

Urednica kataloga in prevodov filmov:

Janina Kos

 

Tehnični partner – priprava filmskih diskov:

Cankarjev dom

 

Pomoč pri pripravi filmskih diskov:

Jernej Koren

 

Distribucija, DPG:

Debora Porenta

 

Ilustracija:

Zarja Menart

 

Oblikovanje:

Anka Doblekar

 

Festivalski napovednik:

Zarja Menart, Grega Crnković (zvok)

 

Izdelava spletne strani:

Vladimir Peršurić

 

Izdelava maskote:

Pirate Piška

 

Lokalni koordinatorji festivala:

Brane Kodrin (Cankarjev dom Ljubljana)

Vesna Tripkovič (Pionirski dom Ljubljana)

Tanja Skale (Kino Šiška, Ljubljana)

Denis Vehabović (Kino bežigrad Ljubljana)

Hana Repše, Rene Puhar (Društvo za razvoj filmske kulture)

Ksenija Arzenšek (Kolosej Maribor)

Marko Brumen (Narodni dom – Vetrinjski dvor Maribor) 

Tim Božič (Filmsko Gledališče Idrija)

Žiga Kump (Kulturni dom Krško)

Tobija Medved (Kino Slovenska Bistrica)

Tea Oblak (Kino Sora, Škofja Loka)

Mateja Poljšak Furlan (Kulturni dom Nova Gorica)

Nina Ukmar (Kosovelov dom Sežana)

Špela Mrak (KinogledališčeTolmin)

Andrej Berger (Anton Podbevšek Teater Novo mesto)

 

 


[There are no radio stations in the database]